×

Evde Sağlık Hizmeti

Eymen Sağlık Kabini'nin bir birimi olan Evde Sağlık Hizmeti ile evinizde hijyenik ve steril bir ortam oluşturularak konforlu ve huzurlu bir şekilde hastalarımıza müdahale imkanı sunmaktayız.

Enjeksiyon Uygulaması

Enjeksiyon (iğne) Uygulaması Enjeksiyon yani halk dilinde iğne, vücutta damar, doku, kanal veya boşluk içine genellikle enjektör aracılığıyla sıvı veya ilaç verme işlemidir.

Pansuman Uygulaması

Pansuman Uygulaması Pansuman genel olarak yara tedavisi demektir. Yaraların mikroplardan temizlenmesi ve korunması için yapılan yıkama ve örtme işlemidir.

Serum Uygulaması

Serum Uygulaması Eymen Sağlık Kabini'nin Evde Sağlık Hizmeti hemşirelik uygulamaları arasında yer alan evde serum takma işlemi intravenöz (damar içi) antibiyotik, diğer ilaçlar, oral(ağız yolu) alımı olmayan hastaların damar içinden beslenmelerini sağlayan mama ve sıvı tedavisine ihtiyaç duyan hastaların, ev konforunda tedavilerini almalarını sağlar.

Sonda Uygulaması

Sonda Uygulaması Sonda uygulaması, bazı hastalıkların tedavileri süresince uygulanan, uzman hekim veya hemşire tarafından mesaneye yapılan tıbbi bir müdahaledir.

Kulak Yıkama

Kulak Yıkama Kulağa kaçan çeşitli yabancı cisimleri, böcekleri veya kulakta kendiliğinden oluşan dış kulak yolunu tamamen tıkayan buşonların (kulak kiri) temizlenmesi için kulak lavajı (yıkama) uygulaması yapılır.